Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sperma ment a szemembe és...

Sperma ment a szemembe és azóta egy piros volt van ott. Mit tegyek? már 5 éve úgy van.

Figyelt kérdés

A párommal egy vad éjszaka végefelé közeledve 5-6 éve az arcomra élvezett. Egy kicsit félrement, mert a bal szemembe is ment, amitől elsőre elkezdtem könnyezni, meg csípett is. Megmostam nagyon alaposan, de semmi nem változott. Másnap reggelre meg már piros volt. Nem dagadt föl, ugyanúgy látok mint régn, csak elszineződött egy kb 7mm átmérőjű részen.

Ennek már 5-6 éve. és a mai napig ilyen. Mit tegyek? Ciki lenne orvoshoz menni.


26/L


2020. máj. 27. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Löves a másik szemedbe is, hogy szimmetrikus legyen!
2020. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vártál ennyi évet ezzel és miért most kezd el zavarni? Ha látásodban nem akadályoz, akkor vagy nem foglalkozol vele, ahogy eddig is tetted, vagy pedig elmész szemészhez. Ha cikinek érzed az egész sztorit bevallani, mondd hogy 5-6 éve belemehetett valami a szemedbe és ennyi. A sperma amúgy nem okozhat ilyet szerintem..
2020. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Probaltad mar, hogy megtorlod a tukrot? Talan eltunik a folt 5 ev utan :D
2020. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehát mégis ezt okozta...
2020. máj. 27. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ezen a ciki? Megmondod az orvosnak, hogy nem tudod mi ez, nézze meg és írjon fel rá valamit.
2020. máj. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Komolyan....Inkább mond meg,hasonló sztorit olvastam.Bár a nő az egyből elment orvoshoz az pedig felírt egy szemcseppet.(Nála 1 hét alatt megjavult,te helyzetedbe nem tudom,hogy mi lenne.)Ilyen téren nem kell szégyenkezni,maximum azzon akadnának ki,hogy 5 éve nem mentél el.
2020. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!