Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lett egy piros csík a szemembe...

Lett egy piros csík a szememben, kisse homályosan látok vele és kicsit viszket is néha néha, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond? Holnap megyek orvoshoz, addig is esetleg van rá valami megoldás?

2020. ápr. 20. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy piros csík? Bevérzés?

Fotót tudnál feltölteni?

Elképzelhető, hogy allergia, vagy valami belement, enyhe kötőhártyát gyulladás.

2020. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem bevérzés annal valamivel lightosabb az első napokban max bepirosodás volt és kb 2 napja van benne ez a kis piros folt/csík
2020. ápr. 20. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy belement valami és felsértette(bár saját tapasztalat szerint ,akkor nem holnap mennél dokihoz, mert agyig hatolna a fájdalom és nem várnál vele) vagy kötőhártya gyulladásod van(ezt tartom elképzelhetőbbnek) vagy az allergia esélyes még.Esetleg simán megpattant valami ér(bár szerintem az homályos látást nem okozna).

Csipásodsz is? Könnyezés?

Amúgy ne kezelgesd, várd meg mit mond az orvos.

2020. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ulsz tul sokat a szamitogep elott? Nekem az eroltetestol faj, szaraz a szemem, oke, Systane szemcsepp ota sokkal jobb. Es eloszor halvany, aztan veres csik volt a szememben, magatol felszivodott. Eloszor nagyobb lett. Utazasnal volt, ezert nem rohantam orvoshoz, blood shot cimen rakerestem es nyugodtabb lettem.
2020. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek beszéltem a háziorvossal megpróbáljuk előszőr az allergia gyógyszert hátha az:)
2020. ápr. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!