Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műtétet lehetséges 'eltitkolni'?

Műtétet lehetséges 'eltitkolni'?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szemem szeretném megműttetni, dioptria csökkentés lenne, egészségügyi alkalmassági vizsgálathoz szeretném megcsináltatni, azonban kérik a műtét előtti dioptriát is, ami magas és ez kizáró ok. A kérdés az lenne, hogy ezt valahogy el lehet hallgatni hogy beavatkozáson vettem részt, vagy ennek utána néznek pontosan? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2020. máj. 27. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tb-s akkor letudják hívni, de miért akarod ezt titkolni? Ha nem lehet akkor ne akard ne csinálj magadnak kárt
2020. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magán orvos végezné el. Azért gondoltam rá, mert nagyon szeretném ha sikerülne az alkalmassági, de ha tudnak a műtétről akkor lehetetlen lesz bejutni.
2020. máj. 27. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül kizáró ok. Egyszerűen nem értem az ilyen embereket. Komolyan miért jó átverni bárkit is? Jobb az neked ha később derül ki? Esetleg mert valami komplikáció lép fel később? Nem tudom miért nem lehet elfogadni a testi adottságokat?
2020. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi törvénykönyvből van ez a részlet:Minden orvosi alkalmassági vizsgálatra küldött ember átesik egy általános belgyógyászati és vizeletvizsgálaton, illetve szemészeti szűrésen. Általában egy éven belüli tüdőszűrési leletet, az előző munkahelyről az egészségügyi törzslapot (persze csak ha van ilyen), valamint a háziorvos által vezetett egészségügyi kiskönyvet is be kell mutatni. Másféle vizsgálatok csak meghatározott munkaköröknél szükségesek.
2020. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen! :)
2020. máj. 31. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg hányas a szemed?
2020. jún. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ne kamuzz inkább, annyit nem ér hogy felvegyenek az Nke-re vagy bárhova.
2020. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!