Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres látásjavító műtétet...

Lézeres látásjavító műtétet szeretnék elvégeztetni. Melyik klinikát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ami nekem a legszimpatikusabb az a Sasszemklinika, és a Budai Szemészeti Központ. Van itt esetleg olyan, aki megosztaná a személyes tapasztalatait?
2018. nov. 6. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy vagyonba került és csupán két évig tartott csak a hatása.

Ismét szemüveges vagyok.

2018. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérjél írásos garanciát, hogy ha visszaromlana a látásod, akkor vissza adják a pénzedet.
2018. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem írod hol műttetted, és mivel magyarázzák a romlást? Melyik eljárást választottad/ajánlották?
2018. nov. 6. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Budait ajánlom. Nekem prk volt, kb két éve és nem romlott vissza. Mondjuk nekem előtte majd 10 éve fix volt a dioptria értékem. Ha visszaromlik valakinek, akkor valószínűleg nem várta ki, hogy legalább 2-3 évre beálljon, vagy egyéb szemproblémája volt, amit nem lehetett előre látni.

Sasszem nekem túl zsúfolt, nem érzem, hogy olyan alaposan foglalkoznak az emberrel, de csak kísérőként voltam. Szakmailag ők is rendben vannak igazából.

2018. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló, köszönöm a hozzászólásodat. Ezek szerint azt ki kellene várni, hogy már ne romoljon tovább a látás? Én még csak 3 éve vagyok szemüveges, nem is tudom pontosan a dioptriámat, azt hiszem 3.5, és 3.25. De a 3 szemüveges évem alatt folyamatosan romlott a látásom. Akkor elképzelhető, hogy nem kellene még műtétben gondolkodnom?

Egyébként valamiért én is az általad javasolt klinika felé hajlok inkább.

2018. nov. 7. 00:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmiféle szemprobléma nem volt.

Amúgy is az orvos feladata lenne a kikérdezés és az alapos, MINDENRE KITERJEDŐ vizsgálat.

Ezen hamar túllépnek.

Sajnos ők csupán a gyors és könnyű anyagi hasznot látják a delikvensben, nem pedig a meggyógyítandó beteget.

Amúgy is irreális összegeket kérnek úgy, hogy aláíratnak veled egy papírt, hogy mindenért te vállalod a kockázatot.


Amúgy nem tudják garantálni, hogy nem fog visszaromlani a szemed.

Csak fizess -jó sokat-, azután menjél Isten hírével...

2018. nov. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Sasszemnél voltam, kb 2 éve. Elégedett vagyok, jól látok. Amíg nem állt be fixen a dioptriád, addig ne műttesd, mert csak a meglévő hibát tudják korrigálni, szóval ha még romlana tovább 1D-t éste megműtteted most, akkor lesz később egy 1D-s szemed, amivel nem leszel boldog. Szóval várd meg, amíg nem változik tovább, a saját érdekedben. Át lehet őket verni, mondhatod, hogy évek óta nem változott, de egyedül magaddal cseszel ki.
2018. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 7 Nem, nem eszem ágában sincs átverni őket, csak azt hiszem nem voltam tisztában teljesen ezekkel a dolgokkal

Nekem volt egy olyan elképzelésem, hogy ugyebár van a jelenlegi szemproblémám, azt a műtéttel orvosolni lehet, és utána nem romlik, hanem jól látok. Mi az oka, hogy műtét után újra romlik valakinek a szeme/látása?

2018. nov. 8. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Látom, hogy itt véletlenül -szinte- minden hozzászóló 55%-os, de különböző emberek.


Nálunk a barátnőmnek romlott vissza a szeme kb, másfél év után.

Azóta ismét szemüveges.

2018. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem újra romlik, hanem tovább romlik. Ez nagy különbség!
2018. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!