Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez lehet zöldhályog?

Ez lehet zöldhályog?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy van egy fura érzés a szemeimben, picit olyan mintha nagy lenne a nyomás rajta, meg ha forgatom a szememet akkor mintha a szempilláim össze lennének ragadva vagy nem tudom, fura érzés! Mi lehet ez? 18 éves vagyok.

2020. jún. 3. 10:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg picit vöröses a fehérje, egy nagyon kicsit váladékozik, néha pedig idegentest érzetem is van
2020. jún. 3. 10:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a szemészetre majd ott megnézik de ha zöldhályog lenne akkor a látásoddal lenne probléma
2020. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogadnak a virus mitt, ma hívtam a rendelőt, az orvos kötőhártya gyulladásra gondolt ezért feliratott valamilyen szemcsppet nekem. A látásommal nincsen baj azon kivul hogy alapbol szemüveges vagyok, szóval alapból rossz a szemem. Csak olyan érzés van a szememben, hogy csak úgy ott van, nagyon fura, de nem fáj
2020. jún. 3. 10:47
 4/16 A kérdező kommentje:
De ez már kb 1 hete, sosem fáj a szemem csak szűnés nélkül érzem a szemeimben, hogy csak úgy ott van
2020. jún. 3. 10:48
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nemtudom én nem vagyok orvos, egy szemésznek kellene megvizsgálnia
2020. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért köszi, remélem megjavul, ha nem hétfőn bemegyek
2020. jún. 3. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen zöldhályog kizárt. De ettől függetlenül lehet megnövekedett nyomás benne. Nekem is van zöldhályog nélkül.
2020. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És mi annak a jelei? Köszi a válaszod! Pont ilyen emberekkel szerettem volna írni, akiknek magas a szemnyomása! Honnan tudhatom hogy nekem is az van, ha szemészhez most nem mehetek? Azt tudom hogyha a lámpa fénye körül valami szivárványos cuccot látok akkor lehetséges. De én nem látok, hanem inkább csak ahogy a fény szétszóródik, de hát az gondolom normális. Valamint idegentest érzetem van a bal szememben, mintha belement volna valami, meg nem jo a bal szememmel balra nezni, olyan mintha fel lenne dagadva ott a bor vagy nem tudom, eleg fura
2020. jún. 3. 12:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja meg sokszor azóta büdös a lehelletem, nem tudom hogy van e összefüggés, de eddig azzal minden rendben volt
2020. jún. 3. 12:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Nekem amíg nem tudtam, hogy megnőtt a szemnyomásom halántéktáji fejfájást okozott és olyan megmagyarázhatatlan fura érzés volt a szememben. Most rendszeresen kell szemcseppet használnom, de most is van, hogy érzem a szemem.
2020. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!