Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem körüli fájdalom napok óta?

Szem körüli fájdalom napok óta?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Délelőtt elkezd tompán fájni a két szemem körül vagy a tetején és estig kitart, majd másnap újra kezdődik.
2020. jún. 11. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg magas lehet a szemnyomásod, de mindenképp" menj el egy szemészhez!
2020. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet akár az arcüregeddel is probléma. Egy fül-orr-gégészeti vizsgálatot ajánlanék. A szem mögötti/körüli fájdalom nem mindig a szem betegsége. Nekem ugyanez van, hol jobb, hol rosszabb, voltam szemészeten, és mindent jól találtak. De csak azért hogy megnyugodhass, menj el szemészetre is. De a magas szemnyomás nem okoz feltétlen nyomó fájdalmat. Az esetek többségében véletlenül derül ki egy szemészeti vizsgálaton. A tüneteid a leírtak alapján én nem aggódnék a szemnyomás miatt.
2020. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltam fül-orr-gégészeten. Röntgen negatív lett. A szemnyomásom is oké. Azért írok ma, mert picit megint érzem, legutóbb akkor volt ez a fájdalom, amikor kiírtam a kérdést, tehát kb. egy hete.
2020. jún. 17. 10:31
 4/14 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Akkor akár pszichés eredetű fájdalom is lehet. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy a szemnyomásmérést, és a röntgent akkor csinálták, amikor fájt? Szóval a vizsgálatok közben is érezted a tüneteidet, vagy addigra valamelyest javult?
2020. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akkor volt készítve. Azt kb lehetetlen lenne elkapni időpontilag.
2020. jún. 17. 10:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nagyjából egy “betegségünk” van, nekem konkrétan UGYANEZ van.
2020. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rohamokban szokott neked is jönni? És akkor nagyon el kezd fájni.
2020. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem voltam ful orr gegeszeten, de nekem mar 90%ban elmultak a tuneteim
2020. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a nagyon eros fajdalom 1 hetig tartott, elotte pedig valami fura erzesem volt a szemembe szinten 1 hetig.
2020. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Olyasmi érzés, mintha belül a szemem környékén be lenne valami gyulladva.
2020. jún. 17. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!