Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Jobb oldalt lágyék és medence körüli fájdalom mitől lehet?

Piheneskor is érzek benne fájdalmat. De főleg terhelésre érzem. Mintha egy erős izomláz lenne, de nincs mitől. Kissé szúrkál is és a combom felé sugárzik melegség érzéssel.

dec. 3. 10:50  Privát üzenet  

A válaszok
Legalább annyit ne titkoljál magadról, hogy nő vagy, avagy férfi? Fiatal vagy vagy már öregecske? Ember vagy, vagy gép?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 3. 10:55 Privát üzenet
Ha még este is érzed, akkor ügyelet. Nekem majdnem az életem ment rá egy kizáródott sérvre. Az is így kezdődött.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 3. 10:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elnézést. 32 éves nő vagyok.

# 3/4Időpont dec. 3. 11:03 Privát üzenet
Csak mert én prosztatára tippeltem volna a leírás alapján, de a stílus alapján meg nőre. Persze akkor is írhattam volna, hogy menj el orvoshoz, mert ez halálos is lehet.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 3. 11:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy ahol a combom és a medence csontom találkozik, ott néhány pózban belenyilal a fájdalom, olyannyira hogy összerogy a lábam?
Medence törésből teljesen fel lehet épülni mindenféle maradandó sérülés (fájdalom) nélkül? Ha igen mennyi idő kb a TELJES gyógyulásig?
Ez valami betegség? Medence csont felett szúró fájdalom
Tompa fájdalom, jobb oldalamon, bordámnál kezdődik, medence csontig tart. Mi lehet ez?
Mi lehet a bajom?
Kb.4 napja a medencénkben a víz alatt tüszentettem és az álkapcsol és a bal fülem közözz egyszrcsak reccsent egyet valami azóta folyamatosan fály a fülem mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!