Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Más is lát a sötétben ilyet?...

Más is lát a sötétben ilyet? L i nk lent

Figyelt kérdés

[link]


A linkben van egy ábra/kép. Nem ennyire durván, de valamennyire látok visual snow-t (ez a neve) sötétben. Ez normális? És világosban is, de akkor csak úgy veszem észre, ha egy sima felületet , pl. Falat nèzek. Minimalisam de ott van.


Másnak is?


2020. jún. 13. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak sötétben látok ilyet
2020. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a kek egre nezel is latsz hasonlot. En ha becsukom a szememet, akkor is hasonlo.
2020. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha a falra nézel? Vagy bàrmi sima felületre? Nem ennyire durván, mint a linkben, de minimálisan nem látod? Próbálok rájönni, h van-e visual snow-m vagy nem:D egy biztos mèg nem lehet olyan durva mert nem tudom eldönteni:D
2020. jún. 13. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A nappali képen látható az kb. mindenkinek van többé-kevésbé, úszó foltok néven keress rá. Ha nagyon megszaporodnak, akkor irány egy vizsgálat.
2020. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úszó dolgokat nem látok. Csak olyasmit, ami a képen van a linkben, az a fekete a legelején. Közel sem ilyen durván. És csak egyszínű sima felületen látom szerintem.

Orvoshoz nem sokat érnék menni ezzel, mert , ha van/ lesz is nem tudnak nagyon mit csinálni vele. Remélem csak rákoncentrálok és nem kialakulóban van ..

2020. jún. 13. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sima feluletre, feher, egyszinu falra nezek akkor latom egy ido utan.
2020. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam is így kezdődött hogy nem tudtam eldönteni, hogy eddig is láttam a falon a kis "sistergést", vagy nem (ez kb 2 éve volt), de most már minden kiegészítő visual snow tünetem megvan :D
2020. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na basszus:| milyen tüneteid vannak? Esetleg migrénes vagy?
2020. aug. 30. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
igen aurás migrének után jöttek de kb 1 éve volt az utolsó, 3 hónap alatt volt vagy 15 migrénem, előtte egyszer sem, és utána sem. szemcsés látás, fényérzékenység, cikázó fehér pontok, rossz éjjellátás, utóképek, szellemképes látás, sötétben néha színes foltokat is látok.. hát csak ennyi :D de hozzá lehet szokni, ha nem figyelek rá igazából nem zavar mert viszonylag enyhe az egész :)
2020. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!