Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem mulik ez az arpam. Ujra...

Nem mulik ez az arpam. Ujra es ujra bedagad. Hasznaltam ra kamillas vizet.. Akkor le megy a duzzanat ha 1 napig nem csinalom vissza dagad.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezust viz sem hasznal ra.

A sok antibiotikumtol mar faj a szemem.. Be vagyok panikolva.

Topradex sem hasznal.


2020. jún. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szemárpa súlyosabb változata. Az a gyanúm, hogy a gond itt az, hogy visszafertőzöd magadat. Cseréld ki az ágyneműt, és minden olyan dolgot, ahol megtapadhatott a baktérium, a fertőzés. Ha így sem múlik el maximum 1 hét alatt, akkor látogasd meg újra a szemorvosodat, ő tudni fogja mi a teendő. Bepánikolni nem szabad, hiszen nem egy súlyos szembetegségről beszélünk, megnyugodhatsz. A megfelelő kezelések mellett el fog múlni.
2020. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!! 😊😊
2020. jún. 17. 12:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Most parakotest hasznalok ra. Remelem az mar jo lesz es Floxal kenocsot
2020. jún. 17. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem cseréles ki az ágyneműt, nem mosod ki magas hőfokon a ruháidat, akkor sajnos vissza fertőzöd magadat
2020. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsereltem az ágyneműt! Es a ruhakra is nagyon oda figyelek köszönöm a tanácsot!
2020. jún. 17. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!