Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Alsó szemhéj fájdalom, kisebb...

Alsó szemhéj fájdalom, kisebb duzzanat?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdődött el fájni ha hozzáértem vagy piszkáltam, ma reggel meg már minden pislogásnál fáj, és egy kicsit be is van duzzadva. Hideg nem hiszem hogy érhette, sminkallergia se nagyon lehet, nem nagyon szoktam, és akkor is ugyan azokat. Nagyon félek, hogy rosszabb lesz. :(

2018. jan. 18. 07:14
 1/6 A kérdező kommentje:
A látásom ugyanolyan, és nem piros, csak egy nagyon picit.
2018. jan. 18. 07:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, kapsz kenőcsöt, vagy szemcseppet és rendbe jön hamar. Lehet valamilyen fertőzés, vagy kezdődő árpa.
2018. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árpára tippelek, ne piszkáld, és mutasd meg dokinak, mert csak nőni fog.
2018. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha árpa lenne, nem egy kisebb göb lenne a szememnél? Nem látok semmi ilyesmit. Viszont pont ott fáj, ahol a szempilláim vannak. Lehet azzal kapcsolatos?
2018. jan. 18. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsi árpa....:) Ami megnő, ha nem kezeled. Sminktől, koszos kéztől kialakulhat, először piros duzzanatod lehet, aztán ahogy fejlődik, lathatod a fehér göböt, de nem törvényszerű, én egy tűszúrásnyi fehér pöttyöt láttam a piros dudorban.


DE mivek nem látlak csak a leírt körülmények és a panasz alapján mondom, mutasd meg haziorvosnak.

2018. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet árpa. De, nekem is többször volt ilyen, nekem szerencsére 1-2 nap alatt el is múlt minden nélkül. Persze az nem árt, ha elmész dokihoz.
2018. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!