Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemtréning ér valamit?...

A szemtréning ér valamit? Használt valakinek?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Télen és tavasszal sokat fájtak a szemeim, a látásom messzire nem tökéletes, tudtommal -0.75. Közelre elég élesen látok. Néhány hete elkezdtem a szemtréninget, különböző gyakorlatokat csinálok, illetve olvasok erről egy könyvet is, melynek címe Harry Benjamin: Tökéletes látás szemüveg nélkül. Valaki, akinek használt a szemtréning tudna adni nekem hasznos tanácsokat? A látás egyébként elsősorban nem a szaruhártyától és a szemgolyó alakjától függ? Nyilván nem vagyok a téma nagy szakértője, de pl. fél év rendszeres szemtréning után már esélyes egy kis javulás? Eddig én látás javulást nem tapasztaltam, de kevesebbet fájnak a szemeim. A tenyerezést gyakran alkalmazom. Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 18. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

[link] Dr.Ozsváth Mária

Ha ide elmész, megtanítja a módszert könyv nélkül.

2020. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
De, mivel a szemgolyó alakjától függ, ezért nem ér semmit.
2020. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!