Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan sikerült megjavítani...

Hogyan sikerült megjavítani látásotokat öngyógyítással? Agykontroll, relaxáció, szemtréning, ilyesmikre gondolok.

Figyelt kérdés
Akinek sikerült agykontrollal, meditációval, szemtornával stb. meggyógyítania szemét, megjavítani látását, leírná, pontosan hogyan csinálta? Nagyon köszönöm :)

2013. nov. 19. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Hogyan sikerült megjavítani látásotokat öngyógyítással?"


Sehogy.

2013. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerüen elképzeltem minden elalvás elött, hogy nagyon jo a látásom. Természetesen nem javult semmi, de olyan jo érzés elképzelni.
2013. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha van rá lehetőséged, menj el egy jó homeopátiás orvoshoz, mert van rá szer. Csak nem tudom, hogy rövidlátó vagy-e vagy távollátó? és milyen egyéb tüneteid vannak még?

Egyszer már javasoltam valakinek +2-es szemüvegre Natrium chloratum CH9-et (hogy minden nap szopogasson el belőle 1x3 globuluszt éhgyomorra) és hatott, de annyira, hogy még a koncentrációképessége is megnőtt tőle és sokkal jobban ment neki a tanulás. (Ezt min. 2 hónapon át kell használni! és kerülni kell a menthol /pl. fogkrém/ használatát, inkább használj homeopátiás fogkrémet vagy Vademecum Juniort vagy olyat, amiben nincs menthol (pl. Elmex menthol nélküli... stb.) és tartsd be a többi homeopátiás szabályt is! Jobbulást!

2013. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazán nem tudom megérteni, miért okoz egyes embereknek felhőtlen örömet az, hogy negatív, felesleges "válaszokat“ írogatnak. Nem kötelező választ adni semmire, ezeket az energiákat levezethetnétek hasznosabb dolgokon is. Ha valamiben nincs tapasztalatotok, ne osszátok az észt. Köszöntem. A homeopátiás válaszadónak viszont tényleg nagyon köszönöm kulturált és hasznos válaszát!
2013. nov. 19. 15:55
 5/7 anonim válasza:
57%
szemtorna,tenyerezés,pislogásnál már néha egy röpke pillanatra jobb a kép:))tényleg;)
2013. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, mert a Te arrogáns és lekezelő hozzászólásod arra enged következtetni, hogy egy bölcs, nálam kétszerte idősebb személy vagy. Rendben, megértem, hogy neked ez a tapasztalatod (ezek szerint van), ennek ellenére nem így kellene reagálni, legalábbis szerintem. Neked talán más a véleményed, felesleges ezen rágódni, válaszoltál a kérdésre, ennyi.
2013. nov. 20. 20:34
 7/7 Hapoka ***** válasza:

Szerintem nem, csak a szemizmok edzése segíthet kicsit.

De nálam a szürkehályog is kezd kitisztulni. Sűrű vérem és magas vérnyomásom mellett a vérnyomás csökkentő dobozában 2 éve lejárt tabletták voltak. elpattant egy hajszálér a szememben. Azonnal tejfehér fedettségen keresztül láttam.

Azóta szem-látásjavító bogyókat szedek, ami segített,

de ugrást a javulásban a sűrű vérem hígítása hozott, azóta majdnem jól látok újra. Pl. TV korábbi fényfoltból nagybetüs feliratoknál olvasási képességig most, és talán tovább is.

Szemorvos szerint, ha romlik szemlencse kivétel és stb., nincs más! Szerintem van más, kérdés milyen gondra!

2016. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!