Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi ez a szememmel? Kisebb...

Mi ez a szememmel? Kisebb sötét folt + fény, bővebben a megjegyzésekben.

Figyelt kérdés

Ma reggel a fürdőszobában vettem észre azt, hogy amikor balra nézek, akkor a jobb szememmel látok egy kisebb sötét valamit, afelett pedig mintha fény lenne.


Este megnyomódott a szemem? Vagy tegnap túl sok vizet ittam?


Volt már ilyen vagy hasonló veled?


És mit lehet ezzel csinálni?



2020. jún. 23. 04:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a panasszal látott szemész, legyintett rá. De ha aggaszt menj el, nézesd meg!
2020. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Neked mennyi ideig tartott vagy még mindig tart? A szemész nem mondta hogy mi az oka?
2020. jún. 23. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta, talán enyhült, de lehet, hogy csak megszoktam és észre sem veszem. Tavaly nyár óta van.
2020. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy visszanéztél és írtál! Még jó, hogy az ember elmegy orvoshoz, ő pedig csak legyint... Inkább az okot mondaná meg.

Neked köszönöm, mennek a zöldek!

2020. jún. 23. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, sajnos ez van ma az eü-ben, remélem minél kevesebbet tapasztalsz majd belőle!
2020. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát igen... :/ :S

Én is remélem!

2020. jún. 23. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Azaz látótérkiesésed van? Egyfajta vakfolt? Nem jó az interneten diagnosztizálni magadat, ezt senkinek nem ajánlom, de ez lehet akár zöldhályogi károsodástól is, ha tovább romlik, vagy zavarni fog akkor sürgősen menj szemészetre, és kimondottan ZÖLDHÁLYOGRA vizsgáljanak meg, nehogy fennálljon a lehetősége!
2020. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert ez igazából semmi tünetet nem hordoz magában, hanem egyszercsak el kezd az ember látása beszűkülni. Van egy olyan fajtája, ami fájdalommal jár, a glaukómás roham, de azt észreveszed, olyan fejfájásod van, mint még soha, szemfájdalom stb.. Egy dolgot még nézz meg nekem légyszives! A fényforrások körül nem látsz szivárványkarikákat? Ez is nagyon fontos a diagnosztizálásban.
2020. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm hogy így aggódsz értem! :)


Szerencsére már az egész elmúlt. Amúgy nem szokott fájni a fejem és a szemem sem.


Nem tudom, hogy mi lehetett, lehet, hogy éjszaka megnyomódott alvás közben a szem.

2020. jún. 26. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Na akkor megnyugodtam :)
2020. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!