Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bal szememmel néha homályosan...

Bal szememmel néha homályosan látok (homályos folt)?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ma voltam egy kozmetikai kezelésen ami a szememet vagyis a pillákat érintette. Közvetlen ez után kicsit homályosan kezdtem látni mindkét szememmel, azt mondta a kozmetikus hogy ez normális lehet a folyadék miatt amit használt.


Aztán a jobb szemem már jól van azóta, a bal még mindig néha homályos és olyan mintha egy ilyen nyálka lenne benne (a felső szemhejamnál) és amiatt lenne ilyen homályos folt néha néha.


Ez lehet csak az irritáció miatt? Kimostam már, még jobban ki fogom. Szemcsepp jó lehet erre? Más tünet nincs, nem duzzadt, nem váladékozik.


Ha nem múlik el elmegyek orvoshoz de remelem hamar megszűnnek a tünetek.



2020. jún. 30. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg ragasztó szál? Szerintem menj ügyeletre, próbáld elérni, hogy fogadjanak.
2020. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem ilyen, nincs benne “idegen test”.
2020. jún. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!