Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes 60 helyett 144 hertzes...

Érdemes 60 helyett 144 hertzes monitort venni?

Figyelt kérdés

Olyan munkakörnél, ahol sokat kell a monitort bámulni, hamar elfárad az ember szeme. Tudom szünetet kell tartani, távolabbra is fókuszálni stb. Érdekelne, hogy a nagyobb hertz is enyhíti a szem terhelését?

Illetve milyen panel a legjobb a szemnek? (ips, tn, va stb.)


2020. júl. 19. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. IPS-t vegyél, aminek nagy a betekintési szöge és lehetőleg ne legyen túlságosan kékes a képe. Laikusként ennyit tudsz tenni. Ha van kalibrálási opció, akkor kérd azzal.
2020. júl. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
54%
Szia! Nekem is 60Hz es monitorom volt sok éven keresztül. Nagyon fajt a szemem csak szem sprével tudtam gépezni. Pár hónapja lecseréltem egy ips paneles 144 HZ es monitorra azóta megszűntek a szem fájdalmak. Tudom ajánlani :)
2020. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!