Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes sima LED tv helyett...

Érdemes sima LED tv helyett monitor tv-t venni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kisszobámba szeretnék egy kis képátlójú tv-t venni. Nem szánok rá sokat, 50 ezer ft-nál húztam meg a határt. 22-24"-os tv-ket nézegettem eddig.

Most láttam pár monitor tv-t, nem tudom, érdemes lenne-e inkább ilyet venni? Egyáltalán van valami különbség? Mit tud az egyik, amit a másik nem, úgy általánosságban? Én annyit szűrtem le, hogy ennyiért a tv-k jellemzően HD Ready-k, a monitor tv-k viszont már FULL HD-k.


Szóval ti melyiket vennétek inkább? Esti tv-zésre lene használva, és a régi Ps2-t kötném rá, néha játszani.



2014. nov. 16. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék olyan kicsi tvt, 50ért már kapsz 32 inches tvt, sajnos ezek csak 1366x768 felbontásuak, nem full hd, de esti tv nézéshez és ps2höz megfelelő
2014. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 82 centis túl nagy a szobámba, és 1,5-2m-ről nézve elég közel lenne. Szóval elég lenne a 24"-os.
2014. nov. 16. 13:21
 3/4 A kérdező kommentje:
És 50 ezer körül 82 centis tv csak noname van.
2014. nov. 16. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

A márkás tévék közül a 22 inches méretűek nem jobbak, mint a noname tvk, jellemzően elég gagyik az ilyen kicsi tévék.

Nekem egy ekkora monitorom van, de már 2 méterről is kicsi

2014. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!