Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ködös látás mitől lehet?

Ködös látás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Délután kezdődött nálam ez a probléma. Ködös a látásom, nem simán életlen (mint amúgy is, szemüveges vagyok), hanem mintha minden, amire nézek, ködös, fehéres lenne. Délután még csak akkor fordult elő, ha kintről nézteme befele egy megvilágított helységbe, mostmár villanyt leoltva is tapasztalom. Csak akkor nem jelentkezik, ha a telefonomat néze, vagy bármi mást, ami közel van, illetve ha közvetlen a fényforrás alatt állok. Nem tudom összefügg-e, de tegnap este volt egy durva fejfájásom, valamint ma is, de az enyhe volt.


Mi lehet a probléma? Menjek orvoshoz?


2020. júl. 31. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A fejfajas esetleg. Amugy nekem kotohartya-gyulladas elott volt ilyen. De masnap reggel egyertelmu volt, ki se tudtam nyitni a ragacstol a szemem.
2020. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Begyulladt a szemed. Lehet allergiától, vagy belement a por. Esetleg sokat nézted a monitort. De a sárga ragacs bakteriális fertőzésre utal (ettől függetlenül lehet allergiás is), lehet belefújt valamit a szél vagy megdörzsölted a kezeddel. Vannak nagyon jó szemcseppek, amik segítenek.
2020. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2: semmilysn ragacs nincs nalam, szerintem osszezavartad a kerdesem az elso valaszolo valaszaval. :)
2020. júl. 31. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de már tudod, ha majd mégis lenne benne, akkor az bakteriális fertőzésre utalna.
2020. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!