Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen márkájú szemüvegkeretet...

Milyen márkájú szemüvegkeretet vegyek?

Figyelt kérdés
Helló, a barátaim azt mondták, hogy mindegy milyen drága, vagy márkájú szemüvegkeretet veszek, a lencse a fontos. Ti ajánlanátok valamilyen szemüvegkeretet max. 100 000 forintért egy 46 éves férfinak? Prada? Hugo Boss? Tommy Hilfiger? stb. Köszönöm.

2020. aug. 7. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A prémium kereteteket a luxottica group és a safilo group gyártja a ray ban meg teljesen különálló cég!Az ötös válaszoló megragadta a lényeget ugyanis ezek a keretek nem csak gyönyörűek de nagyon strapabíróak is!Ezek a keretek "bőrbarátok"általában nem váltanak ki allergiát!

[link]

[link]

2020. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én keretem nagyon olcsó de kényelmes könnyű ízléses műanyag keret. Most 8ezerbe kerül ugyan abban a boltban. 10 éve használom, semmi baja, allergiát sem váltott ki. Nem tudom elképzelni a 100ezres ilyen olyan márkás keret menyivel tudna többet? Az ükumokáim is azt hordhatnák annyira időtálló? Nekem bőven elég ha kiszolgál 10-20 évre aztán úgyis változik az izlés.
2020. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az érdekesség kedvéért: a mostani keretemet 26 éve hordom. :-) Ezért gondolkoztam, befektetek egy további 26 évbe.
2020. aug. 9. 18:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!