Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen márkájú szemüvegkeretet...

Milyen márkájú szemüvegkeretet vegyek?

Figyelt kérdés
Helló, a barátaim azt mondták, hogy mindegy milyen drága, vagy márkájú szemüvegkeretet veszek, a lencse a fontos. Ti ajánlanátok valamilyen szemüvegkeretet max. 100 000 forintért egy 46 éves férfinak? Prada? Hugo Boss? Tommy Hilfiger? stb. Köszönöm.

2020. aug. 7. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ne érdekeljen a márkája, az számít a legkevésbé, már ha nem vagyunk kicsit sznobok. Én mindig az eladó lányokra bízom magam, hogy döntsenek, melyik áll jobban, ők értenek hozzá.

40+F, egész életében szemüveges.

2020. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, azt hittem a kérdés elején, hogy tizenéves tette fel. A márka egy dolog, sokat ugyanabban a kínai gyárban készítenek, szóval még különösebb minőségi szórás sincs köztük. A fazont nézd, hogy melyikből találsz olyat, ami a fejformádhoz illik, kényelmes, és neked is tetszik. Nem olyan könnyű feladat ez sem, felesleges tovább bonyolítani, hogy mások szerint milyen logó legyen rajta.
2020. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keretet az alapján szokás választani, hogy melyik tetszik neked, melyik áll jól, melyik kényelmes és melyiknek megfelelő neked a latótere. Ezért szokott a vásarló elmenni a boltba és felpróbálgatni őket tükör előtt aztán dönteni.Attól hogy ennyi pénzt akarsz elkölteni rá még nem biztos, hogy megfelelő lesz a keret a számodra bármilyen márkájú. Amit írtál el sznob megközelítés. Én az Anzsu optikábam csinaltattam a szemüvegem. Elég olcsó kis bolt nagy kínalattal és nagyon segítőkészek az eladók kb egy órát próbálgattam mire megtalált a megfelelőt. És csak 45 volt lencsével együtt, pedig fényre sötétedő.
2020. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Mikor én választottam keretet, érdekes módon a legdrágább, márkásabb modellek álltak jól. De ez csak egy észrevétel a témával kapcsolatban.
2020. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon tetszenek a Dolce&Gabana férfi keretek. Sok féle van, kedvedre válogathatsz. Én nő vagyok így a saját nevemben nem tudok nyilatkozni, de apukámnak is DG szemüvege van már évek óta, nagyon jól bírja. Ezek meglehetősen jó áron 60.000 körül vannak. Illetve én még a Gucci-t, Boss-t és a Prada-t tartom strababíró, esztétikus és tényleg minőségi szemüvegkereteket gyártó cégnek (erről is apukám és a barátom nyilatkozott, illetve a női kereteiket én nagyon kedvelem).
2020. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: annyit pontosítanék, hogy egyik cég sem gyárt szemüvegkereteket, csak léteznek a márkanevükkel fémjelzett szemüvegkeretek.
2020. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6!

Valóban igazad van! Nem igazán értek ehhez, nem is igazán jól fejeztem ki magam. De erre gondoltam amit leírtál. Köszönöm a javítást.

#5 voltam.

2020. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az összes ugyanott készül, csak aszerint változik az áruk, hogy éppen milyen logót nyomnak rájuk. Objektíven nézve semmi sem kerül fél méternyi műanyag- vagy fémszálon több tízezer forintba. Az a fontos, hogy kényelmes legyen és jól álljon. A lencsén viszont nem érdemes spórolni, inkább abból válassz drágábbat egy olcsó kerettel.
2020. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de mitől külömb egy drága lencse, egy olcsóbbtól?
2020. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Pl nem karcolódik, fényre sötétedő is van, vízlepergető, optikailag jobb látást biztosít stb. A lencse a lényeg nem a keret. A keretnél nem feltétlenül jobb minőségű a drága.
2020. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!