Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemgolyóm jobb oldala...

A bal szemgolyóm jobb oldala és hátsó része sajog, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy kicsit száraz is a szemem. Abban biztos vagyok hogy nm erőltettem meg. Szerintetek mi lehet a probléma?
2010. aug. 5. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bal szemgolyóm szokott fájni és kitérni a fejemre. Ma derült ki, hogy nem szemprobléma, hanem valószínű, hogy migrén. Remélem neked nem.

Sűrűn előfordul? Szemcseppet használj esetleg, mondta nekem a doki, hogy ártani nem árt.

2010. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
kezdesz megvakulni .. nekem is ez volt és az egyik szememre nem látok :( az orvosaim is mondták hogy készüljek rá fel, de nagyon nehéz volt megszokni .. aztán idővel jobb és nem is veszed annyira észre :) sajnálom .. minél hamarabb fordulj inkább orvoshoz .. hátha még tudnak segíteni .. nekem későn vették észre és már nem tehettek semmit .. de aza legjobb hogy senki más nem tudja csak én és a családom nomeg a barátaim.. az új ismerősöknek fel sem tűnik és örülök neki, mert akkor lehet h nem is akarnának velem barátkozni :( ... egyszóval szar az élet ... sok sikert és remélem minden jól sikerül
2010. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hello,kedves kérdező

Sztem nincs igaza az utolsó válaszolónak(láthatod a 0%-át),csak szivatni akar meg ijesztgetni...

De ha tévednék akkor elnézést

Sztem meg nem lehet nagy gond, nem vagy szemüveges?

2010. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mitől megy fel a százalékom? csak tegnap jelentkeztem be .. utolsó válaszolónak .. és igen csak hülyítelek ... te már jobban tudod h van vagyok e vagy sem .. kedves de semmi baj .. sokan nem hiszik el.. és aza poén h be sem tom bizonyítani
2010. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!