Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A PureVision (Baush&Lomb)...

A PureVision (Baush&Lomb) kontaktlencse jó? Azt mondják a Johnson sokkal jobb.

Figyelt kérdés

napi lencsém Johnson volt, váltottam havira, PureVisiont próbáltam fel azt is vettem, fél éves adagot(2x6db havi lencse). ez volt az olcsóbb plusz azt mondták ha benne is akarok néha aludni ez a jobb(bár ettől óva intettek a havi esetén).

ám mindenhol azt olvasom, hogy a Johnson lencse sokkal jobb minőségű, sokkal légáteresztőbb. így inkább azt vennék. amúgyis netről akarom majd rendelni, gondoltam a napi Johnson lencsém méreteivel megegyező havi lencsét rendelek tőlük. ezt lehet? inkább a jobb minőséget választanám.


2011. nov. 8. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Pure Vision lencsét használok már évek óta,teljesen elégedett vagyok vele.A Johnson lencséről nem tudok véleményt mondani.
2011. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!