Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől mehetett tönkre a...

Mitől mehetett tönkre a kontaklencse?

Figyelt kérdés
A havi lencsém, 17 nap után tönkrement. Egyszerűen nem megy be, és nagyon hajlékony is, ahogy raknám be nagyon csíp. Kibontottam egy újat ,az gond nélkül bement. Lehetséges, hogy csak ennyit bír ki a lencse? Csak ez azért baj , mert gazdaságilag nem annyira éri meg.
2020. szept. 3. 12:47
 1/2 anonim válasza:
76%

Nem túl régi az ápolófolyadékod? Minden nap cseréled a folyadékot a tartóban? Rendesen szoktad tisztítani?

Milyen lencséről van szó amúgy?

Nekem kb 7 éve van lencsém de olyan még nem volt hogy tönkrement. Egyszer volt hogy elszakadt, de az azért volt mert túl sokat szaunáztam, meg medencéztem benne nyaraláskor.

2020. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs rajta repedés/szakadás? Nekem a napi lencséim szakadtak el viszonylag könnyen (pár darab összesen), mert könnyebben kiszáradnak és elrepednek és az volt ilyesmi érzés.


Előfordul hát néha, bde valószínű vagy a szemed száradt ki nagyon és vele a lencse vagy a folyadékkal van a gond ahogy az első is javasolta.

2020. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!