Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kisfiam nagyon erősen belenyúl...

Kisfiam nagyon erősen belenyúlt játék közben a szemembe és nagyon fáj már órák óta,alig bírtam kinyitni is, de mégsincs begyulladva, semmi külsérelmi nyom nincs, lehet komolyabb baj?

Figyelt kérdés
A mutatóujjával nyomta meg amíg nyitva volt. Még nem tudja pontosan mit szabad és mit nem, nincs még 2 éves. Egész nap szúr, fáj, alig tudok pislogni. Próbáltam kamillával csepegtetni, de attól mégfájdalmasabb. Viszont semmit sem látni rajta, még csak nem is piros. Mi lehet a baj?

2020. okt. 4. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletet felhívnám megkérdezni: mit tanácsolnak, van -e sürgős teendő. Biztos ami biztos.
2020. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megsérült a szemed, időbe telhet míg rendbe jön, de nem lenne baj ha megnézetnéd. Ha jól tudom van kifejezetten szemészeti ügyelet, a sürgős esetekre.
2020. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha budapestiek vagytok akkor Mária utcai Szemklinikát ajánlom, de szerintem nincsenek hétvégén nyitva.
2020. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Édesanyámnak pont ugyan ezt csináltam, csak nem játéknál, és akkor is 2 éves voltam. Most, így 10 évvel később néha fáj neki, de minden rendben van vele. De ha nagyon rossz, szerintem menjen el egy orvoshoz (DE HA CSAK NAGYON ROSSZ A HELYZET).
2020. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megsérült a szaruhártya, az nagyon fájdalmas, kellene rá szemcsepp, vagy kenőcs, nézesd meg.
2020. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha holnap reggel nem leszek jobban, akkor ügyeletre próbálok menni.
2020. okt. 4. 14:52
 7/9 A kérdező kommentje:
A Mária utcai Szemklinikát felhívom reggel, budapesti vagyok.
2020. okt. 4. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia mi lett azóta?
2020. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magától meggyógyult.
2020. nov. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!