Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Új szemüveg esetén, ami 3...

Új szemüveg esetén, ami 3 dioptriával erősebb, mint az előző, mennyi ideig tart megszokni az új szemüveget?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kellett vagy 2 hét.

Bár ez most multifokális, az előző nem az volt. Inkább ezt kellett szoknom, min a dioptria váltást.

2020. okt. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a piros pacsit.

Leírtam a saját tapasztalatomat.

Ebben mi az, ami nem hasznos?

De ha ettől jobban alszik a pirospacshuszár, akkor nyugodtan nyomj egyet erre is.🙃

2020. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már dioptriával erősebb mint az előző, eddig hogy bírtál létezni?


Műtét előtt -3.25 és -3.25 kontaktlencsével láttam jól, nélkülük csak hunyorogtam, vagy ha nem kontakt akkor -2.25 és -1.50 szemüveg.


Amúgy a kontaktlencse és a szemüveg dioptriában nem egyezik meg csak -4.00 esetén (azt hiszem ennél gyengébb esetben a szemüveg kisebb, ebből nagyobb esetben a szemüveg erősebb mint a kontaktlencse, akinek viszont-4.00 kell egyikből, ott a másik is az lesz az adott szemre)

2020. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!