Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobb szemem -1, 0-es a bal...

Jobb szemem -1, 0-es a bal meg 0,5-ös, ezzel a dioptriával még el lehet lenni korrekció nélkül? nagyon nem szeretnék szemüveges lenni, és még a kontaktlencse használatát nem szeretném elkezdeni.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 11:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*-0,5 17/F
2017. ápr. 5. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Te tudod,hogy mennyire zavar.

Szerintem egyébként el lehet.

2017. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem kb -1,5-ös lehet a szemem, és elvagyok nélküle. Szemüvegem sincs, vizsgálaton sem voltam. Csak suliban húzós néha, de kibírom.
2017. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El lehet.
2017. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nekem a bal feles, a jobb negyedes (minuszban) és már vettem szemüveget mert suliban idegesített.
2017. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
El lehet lenni en mar kb4 honapja fel se vettem a szemüvegem ( jobb-1 bal +0.75) szemtornat is meg szeretnem probalni de nincs sok idom ra es kicsit lusta is vagyok(párszor már próbáltam és kb 2 percig szinte tökéletesen lattam utana de eredményhez napi többször kéne rendszeresen csinálni.) suliban nem zavar ha nagyon nem latok valamit akkor odarakom az ujjam a szememre(valahogy megnyomom egy nagyon kicsit) és akkor kiélesedik a kép nem tudom hogy ez masnal hogy van de nekem akkor kielesedik a kep csak ha megmozdulsz vagy pislogsz akkor ujra meg kell kersni azt a helyet ahol utana jol latok :D
2017. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#6 Mert változtatsz a szemed belső fókuszán. A szemüveg is ezt csinálja.
2017. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!