Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásjavító szemműtétről...

Látásjavító szemműtétről vélemények?

Figyelt kérdés
Illetve milyen következményei vannak hosszútávon?
2020. okt. 25. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Milyen következményei vannak? Hát, jobban fogsz látni. 😂 Pontosan mire vagy kíváncsi?
2020. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nemtudom mi az, ami téged érdekelne, szóval erre csak annyit tudok mondani, hogy megműtötték a szemem és azóta jól látok. Nagyon nem tudom tovább ragozni...
2020. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Egy kis tipp : 25 éves korodig érdemes várni, mivel addigra áll be a szemed teljesen.
2020. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

szerdán délután 4:30 körül csinálták meg nekem iDesign iLASIK.

kb 3 perc összesen :) az égett szövet szaga izgi volt.


nos, utóhatás, hát durva fájdalmam volt kb 20 perccel műtét után ugyanis az érzéstelenő nagyon rövid ideig tart.


már csütörtök reggel jobban láttam, sőt már műtétről is haza tudtam botorkálni. már csütörtökön engedélyezték a vezetést, de én még vártam péntekig.


a napfény még nagyon zavar, 6 hónapig napszemüveg kell kint nappal, ha süt a nap ha nem, ha tél van akkor is. sötétben nem kell.


még mindig bökó érzés van a szememben és 3 féle cseppel kell csepegtetni.

2020. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!