Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemhéj alatt van még?

Szemhéj alatt van még?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Többször is kérdeztem már ez miatt. Ha nem látnak a szemhéjam alatt semmit de ott van.. Szúr és fáj olyankor mi lesz? Szép lassan vakság? A kórházból elzavartak szinte. Kedden megyek vissza a privát orvoshoz akinél voltam. Ő se látott benne semmit. Azt mondta ha nem javul hívjam fel és elmondja hogy mit csináljak. Vagy menjek Budapestre inkább nézzek ott privát szemklinikát? Járt már valaki így? Ha nem látnak ott semmit se mi lesz így marad???
2020. okt. 31. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Cornergel-t használom teletolom vele a szemhéjam. Mocorog az a valami de akkor sem tud kijönni.
2020. okt. 31. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szúrt ilyen kellemetlenül, amikor megsérült a szaruhártyám (egy faág megszúrta). Antibiotikumos szemcseppet kaptam.
2020. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sjögren? Vagy valami más autoimmun nem jön szóba? Labort tudnak rá csinálni.
2020. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. A munkahelyemen ment bele valami.
2020. okt. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!