Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtekerezgést ki nőheti a...

Szemtekerezgést ki nőheti a babám?

Figyelt kérdés
5hónapos kisfiamnak nystagmusa van, ezt kinőheti ? tapasztalatok?

2020. nov. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Ki kell deríteni, mi az oka, hogy agyi eredeti, vagy inkább belső fül, egyensúlyrendszeri.


Voltatok orvosnál?

2020. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen voltunk 3 hónaposan be kellett vele feküdnöm korházba. neurologus vizsgalta. EEG-n is voltunk meg agyi-hasi ultrahangon. nem talaltak semmit minden eredmenye jó lett. engem nagyon nagyon aggaszt ez hogy igy mozog a szeme eddig ilyenről nem is hallottam. mindig azon gondolkozom hogy ő így hogyan lat? es hogy így nehezebben fog majd elkezdeni járni? vagy olvasni? kérem valaki irjon tapasztalatot.:(
2020. nov. 6. 10:23
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként 3 hónapos kora óta javult neki már nem annyira mozog mint akkor. ezert reménykedem hogy kinővi, horizontális van neki jobbra balra mozog. de nem mindig mozog neki. van amikor meg áll
2020. nov. 6. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szoktak fórumokon hasonló témákban beszélgetni, tapasztalatom nincs vele, de láttam olyan beteget, akinek volt, és ő semmit sem vett belőle észre. Legközelebb kérdezd meg az orvosát, ő tudja a legbiztosabbat mondani, kevesen vagyunk itt gyermek neurológiában jártasak.
2020. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben, 16-an megyunk vissza szemeszetre meg neurologushoz.
2020. nov. 6. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, a szemteke rezgés normális jelenség, legfeljebb a fokozott mérték utal valamilyen idegrendszeri fejlődési problémára. Nem jár más működési rendellenességgel, legfeljebb nem kap majd jogosítványt. Ismertem egy illetőt felnőtt korában, akinek ezért nem volt jogosítványa, egyébként mérnöknek tanult és jelenleg is informatikusként működik.
2020. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt. de egyébként ezzel nehéz igy látni?
2020. dec. 24. 13:23
 8/8 anonim válasza:
Mindenkinek más hogy hogyan lát vele, van aki észre sem veszi, de van akinek nagyon feltűnő és zavarja is a látásban (ilyen vagyok én is) kiváltó ok egyébként sok lehet pl: genetikai okok (örökölni), idegrendszeri problémák stb
2023. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!