Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SZemtekerezgéssel mit lehetne...

SZemtekerezgéssel mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Születésem óta van. Régen nem zavart. de már páréve fáj orvosok nem mondanám rá semmit pedig már nem tudom megszámolni egy kezemen hogy hányorvosnál voltam vele.

mivel még 18 alatt vagyok fejlődésbe van a szemem... ugyanugy mint az egész szervezetem.

Mert az ugy nem zavarna magába a jelenség csak ne fájna...


2011. aug. 3. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ideggyógyász??
2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szemész egyszer elküldött már oda aki visszaküldött szmészetre
2011. aug. 4. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos legtöbbször ezzel csak együtt lehet élni. Látóidegközpontod rendben van? Ha azzal van probléma azt sajnos csak olyan komoly agyműtéttel lehetne megoldani, amilyet még nem igen csinálnak.

Esetleg járd végig a legnevesebb dokikat is, csináltass genetikai vizsgálatot, rokonságban van hasonló problémákkal küzdő, nagyon sok orvost végigjárt. Ha megvan a probléma oka, akkor lehet rátérni esetleg a kezelésre, de sajnos sokszor nem lehetséges. :( De reménykedj, és hátha találsz egy olyan orvost, aki segít rajtad.

(amúgy 18 évesen a szem már nem sokat fejlődik lényegében)

2011. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!