Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet gyakran szem árpám?

Mitől lehet gyakran szem árpám?

Figyelt kérdés

Kb havi egyszer van nagyjából 3-4napig tart és már megörjít. Valamit rosszul csinálhatok?

20L



2020. nov. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan kijön, és mivel keveset alszok, azt hittem hogy attól, hogy fáradt a szemem.

De épp nemrég olvastam hogy a cukorbetegség jele is lehet. Még nem jártam utána mert nem akarom egy vélt problémával zaklatni az amúgy is harapós háziorvosomat, de elég aggasztó hogy ez is jelezhet ilyesmit.

2020. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az hallottam a húzat is okozhatja .
2020. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fakad ki? Akkor szokott tobbszor kijonni, miutan visszahuzodott.

Sajat tapasztalat faradtsag, stressz, megfazas, menstruacio.

2020. nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fakad ki

Csak jön a duzzanat első nap nagyon fáj és hatalmas utána meg elkezd fokozatosan lelohadni és viszketni. Kb. 4 nap múlva meg már minden normális

2020. nov. 22. 15:01
 5/6 anonim válasza:
Az árpa nekem is kijön 1-2 havonta stressztől, mindig kapok rá kenőcsöt és borogatom melegel :) 20/L
2021. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mondjuk simán lehet hogy a stressz okozza😅😂
2021. jan. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!