Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez lehet retinaleválás a...

Ez lehet retinaleválás a tünetek alapjàn? SOS?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, lány és -2,25os a szemem. Lehunytam a szemem, hogy alaludjak amikor egy foltot észleltem csukott szemmel, majd nyitott szemmel is hirtelen egy sötétebb foltot, majd par mp-ig villam cikazott el a szememnél. Nem tartott tovàbb mint kb 50mp az egész de utána kerestem és nagyon megijedtem. Egyébként migrén aurás vagyok, először azt hittem ez az volt. Lehetett szimplan valami vitamin okozta latoter kiesés? Valakinek van tapasztalata mi lehet ez?

2020. nov. 23. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Hogy vagy most? A migréned hogyan szokott kezdődni?
2020. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen elmult ez a tunet, nem is volt 1 1 perc a lefolyasa. Migrenem par napja volt, auras latoter kiesessel, eloszor egy kicsi folt, majd egyre nagyobb es eltunik.
2020. nov. 23. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
És akkor ez nem lehetett most is aura?
2020. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasonlo volt, de megis más. Azt mar megismerem hogy milyen es ez nem ugy hasonlitott ra. Az altalaban fel oraig tart is, ez pedig nem volt egy perc sem
2020. nov. 23. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszatér én elmennék szemészetre, akár ügyeletre is. Retinaleválásra sokkal inkább hajlamosak azok akiknek rossz a szemük.
2020. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. De mar az ejszakat sem tudom hogy csinaljam igy vegig, annyira felek
2020. nov. 23. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A -2,25 dioptria még nem hajlamosít különösebben a retinaleválásra.
2020. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!