Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, hogy ne párásod...

Mit csináljak, hogy ne párásodjon maszkban a szemüvegem az utcán? Sajnos mióta hideg lett a második lélegzetvétel után elborítja fullra a pára az egész lencsét. Egyáltalán semmit nem látok benne.

Figyelt kérdés
Kn95 maszkot használok főleg. Nagyon felhúzom de ha már félig a szemembe lóg is párásodik. Nagyon rányomom az orromra akkor is. Ha lejjebb tolom a szemüvegem rajta akkor is. Próbáltam textilmaszkot több félét, kórházit, a kn95re rávarrtam még egy réteget beletéve még egy drótot akkor is. Próbáltam a szemüvegre borotvahabot akkor is. Nincs több ötletem. Jelenleg leveszem az utcán de már többször majdnem elestem és tegnap majdnem elütött az autó mert nem látok jól szemüveg nélkül. Nagyon örülnék használható ötleteknek mert ez így borzasztó. :(

2020. dec. 3. 08:36
 1/4 anonim válasza:
Próbáltam neked a neten keresgélni valamit, de csak két megoldásra bukkantam. Az egyik, hogy használat előtt a fickó zsírtalanította meg bevizezte (nem tudom, miért) a szemüvegét. Talán meleg víz volt.. A Második, hogy a maszk felső csíkját leragasztotta tapasszal. Remélem, segíthettem valamit.
2020. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kollegám ajanlotta, a szappanos vizes mosást és ne töröltjem le hanem várjak míg megszárad. Nem vált be. A másik ötletet nem igazán értem. Ragasszam az arcomhoz vagy mit ragasszak pontosan? Az arcomhoz nem ragasztom mert száraz ézékeny bőröm van, meg néha orrot is kell fújnom az meg maszkban nem megy.
2020. dec. 3. 09:14
 3/4 anonim válasza:
Figyelj, én nem tudom. Ezek voltak a videóban. Keress rá az interneten, nem tudok tovább segíteni. Szívesen.
2020. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy. Már várok több választ mert törlöm magan innen. Azért köszi utólag is.
2020. dec. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!