Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran látok furcsaságokat. Olyan mintha elsuhanna mellettem egy fekete árny. Ilyenkor kiráz a hideg. De csak a szemem sarkából látom. Voltam kivizsgáláson, a látásommal és a szememmel semmi gond állítólag, de tudom hogy ez nem normális és aggódok.

2018. szept. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozol ezotériával? vagy ott ahol ezeket a jelenségeket tapasztalod, tartottak bármifajta szeánszot?
2018. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt attól félnél, hogy megőrültél: nem őrültél meg több ezer, millió ember tapasztalt már ilyet. Csak amikor először tapasztalsz ilyet akkor igen félelmetes, és rémisztő. Meg akkor ha nem tudsz védekezni.
2018. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok ezotériával, inkább attól félek hogy megőrülök. Néha hangokat ais hallok.
2018. szept. 9. 18:07
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ezt inkább az ezotéria szekcióba írd ki. Kicsit parajelenségnek tűnik. Nem megőrülésnek.
2018. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!