Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ettől lehet komolyabb probléma?

Ettől lehet komolyabb probléma?

Figyelt kérdés
Na szóval, elég gyenge szemem van, - 14es, kontaktlencsét hordok, úgy jól látok mindent, viszont a szemorvosom azt mondta, hogy lefekvés előtt csepegtessek atropine-nal kevert szemcseppet, de csak 1-1 cseppet. Viszont a tegnap hulla fáradt voltam, mit tegnap, már ma volt, 2 óra körül, az egyik szemembe lehet, hogy raktam 2-3 cseppet is. Most az előbb tükörbe néztem, megilyedtem magamtól. Olyan pupillám van, mint egy sötét szobában, miközben a másik pedig kicsi. Ettől lehet komolyabb probléma? Szerintetek mennyi idő amíg megint rendesen fog "működni" a szemem?

2020. dec. 4. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így, csak én hirtelen azt hittem valami komolyabb bajom van, aztán eszembe jutott hogy orrsprayt használtam és az egyikbe valószínűleg több anyag került be ezért nekem is így reagált a pupillám.

Kicsit furán is láttam, ilyen duplán vagy mi, elmosódottan.

Aztán ugye elolvastam az orrspray mellékhatásait és akkor láttam, hogy okozhat ilyet.

Nálam elmúlott hamar..

Nem emlékszem pontosan mennyi idő alatt, de sztem pár óra alatt elmúlott.

Viszont ezt a szemcseppet nem ismerem.

Talán hívd fel a patikát , ahol vetted és kérdezd meg, hogy baj e..vagy hívd fel a szemészetet és mond el mi a problémád.

De nem hiszem, hogy különösebben nagyobb bajod származik belőle.

De azért kérdezd meg a dokit, mert akkor biztosan megnyugszol..:)

2020. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!