Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az uvegtesti homályokat más...

Az uvegtesti homályokat más is látja állandóan?

Figyelt kérdés
Én napközben állandóan látom és az őrületbe kerget. Olyankor nem látom ha sötétebb felületre nézek. Mas is van így ezzel? Kezdek kétségbe esni h mivan ha nem is ez a problémám hanem valami súlyosabb...
2020. dec. 8. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A kis rohangáló "neutronrészecskéket" mindig látom világosabb háttérnél."Testeket" csak időnként.De úgy egyik sem zavar.
2020. dec. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Zavarni engem sem zavarna. Inkább az zavar hogy hallottam másoktól hogy ők csak ritkán látják én meg szinte mindig. És nem tudom ez mitől van és normális e
2020. dec. 9. 07:04
 3/8 saucony ***** válasza:
Nekem óvodás korom óta van már nem zavar pedig rengetegel áldott meg a természet! 44f
2020. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És te is látod őket folyton? Vagy csak ha az égre nézel?
2020. dec. 9. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon régen van ilyen tünetem.

Főleg világosabb fényben látszik,jobbra nézek jobbra úsznak el,ha balra nézek,akkor balra.Olyan "amöbaszerű" foltok,ha a szemem közepében van jobban zavar,mert ott homályos foltban látok,és fényben fényes homályt okoz,ha elúszik akkor kitisztul a kép.

Vagy megszokod,vagy PPV műtét lehet,ami az üvegtesti folyadék lecserélését jelentheti,de nagyon nem könnyű műtét. Én nem nagyon foglalkozom ezzel a műtéttel,de maga a homályok nagyon zavaróak is lehetnek.

A foltok jelenléte a lámpa fényénél is megvan,ide oda úsznak a szememben a fényes homályok,majd kitisztul a kép.El lehet vele lenni,ha megszokod.

2020. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És esetleg előfordulhat olyan hogy csukott szemmel is látjátok ha olyan a megvilágítás?
2020. dec. 10. 08:35
 7/8 saucony ***** válasza:
Szia én a 44f vagyok igen nonstop látom még tv nézés közben is be úszik néhány páva akkor biccentek egyet és kiúszik de utána vissza jön. Ha fényes nappal az égre nézek egy egész kolóniát látok :)
2020. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor veled is előfordult h ha becsukod a szemedet is ott van? Neharagudj de nagyon stresszelek miatta
2020. dec. 10. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!