Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Villanó pötyöket látok szem...

Saucony kérdése:

Villanó pötyöket látok szem mozgatáskor mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már pár napja ezeket látom csak ha mozgatom a szemem akkor tapasztalom.Elotte nagyon fájt a szemem és már lázas is vagyok a tesztem Covid pozitiv lett. Eléggé szarul vagyok a szemész megvizsgált azt mondta a szememnek semmi baja tehát nem retina leválás vagy ilyesmi. Valaki tapasztalt már ilyen panaszt?
2020. dec. 9. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírtad: a Covid egyik tünete.

Mielőbbi gyógyulást kívánok neked.

Pihentesd, lehetőleg ne számítógépezz, ne terheld a szemidegeket és a retinát.

2020. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én ilyen tünetet nem olvastam sehol az a baj :(
2020. dec. 9. 13:06
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a szemednek nincs semmi baja, a betegségtől való pánik is csak rontja a helyzetet, lehet az is emiatt jött elő pluszban. Ne stresszelj, sima coronavirus, belehalni nem fogsz csak úgy, a másik hogy mindenki szokott ilyet tapasztalni bizonyos esetekben (magasláz, hosszú fárasztó munkanap, túl sok fényhatés, akármi más...)

Jobbulást!

2020. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!