Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A maszturbáció vakságot okoz...

A maszturbáció vakságot okoz tényleg? veszélyes a látóidegre? L

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a maszturbálás vakságot és látás romlást okoz és a Transformers című filmben meg valami vígjátékban is volt hogy ne maszturbálj meg vakulsz.


Én csajszi vagyok és sokat maszturbáltam életem során mondjuk szemüveges vagyok nem jo a látásom messzire,de tényleg a maszturbáció miatt romlott el a szemmem?



2020. dec. 13. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem fogsz megvakulni, nyugi.

Az is van még, hogy szőrös lesz tőle a tenyered, de gondolom az se igaz rád.


Ez is csak olyan ilyesztgetés, mint az, hogy elvisz a réz péniszű bagoly.

2020. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Soleil válasza:
76%
Ha a maszturbáció okozta extázis oly heves, fennakad a szemed, és máris megnézheted magad.
2020. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

A Bay féle Transformers-ben volt?

Csak mert az Transformers filmnek is pocsék, nemhogy biológiás filmnek. Meg a fizikát se szereti. (Ha beütöd egy fa ház fa ajtaját, még az is szikrát vet... :D )

2020. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Igazából ezzel a fiúkat ijesztegetik,mert ők hajlamosak minden lehetőséget erre kihasználni.

A vakok,és gyengén látók szövetsége ezt még nem jelezte,hogy e tevékenység miatt felszaporodott volna tagságuk.

2020. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha hazudsz meg megnő az orrod. Sőt még puha is lesz.
2020. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Gondolj csak bele. Ha ez igaz lenne, lenne a világon 5-6 milliárd vak. De nincs. Akkor?
2020. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Válaszolnék, de sajnos nem tudom elolvasni
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy?
2020. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor alakul ki vakság ha legalább minden nap 2 maszturbáció van és ezt 4-5 évig folyamatosan csinálja valaki akkor a retina gyengül végül leszakadt és ha nem sürgős orvosi segítséget a retina szakadás akkor visszafordíthatatlan vakság következik be.


Ezt olvastam.

2020. dec. 14. 00:20
 10/18 A kérdező kommentje:
ha nem kap sürgős orvosi segítséget. *
2020. dec. 14. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!