Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fleshlight maszturbátorral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fleshlight maszturbátorral lehet használni testápoló krémet sikosító helyett? több lenn

Figyelt kérdés
Nekem Fleshlight Girls Eva Lovia van meg, az anyaga superskin, ami nagyon sérülékeny, ezért még sikosítóbol is a viz alaput ajánlják, és nem az olajosat. Namármost, testápolóval lehetne használni? Mondjuk a Baba márkával? Ennek a hátoldalán az összetételnél vannak bizonyos acid-ek, ami ugye savat jelent, de azért hátha...

2020. dec. 12. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Károsíthatja a felületét. Plusz beszívjs a bőröd is, tehát nem fogja hosszabb ideig azt a síkosságot biztosítani amit szeretnél.
2020. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-es mindent leírt. Elég sok helyen kapsz síkosítót. De akár rendelni is tudsz. Szóval szerintem nem éri meg tönkretenni azért mert lusta vagy beugrani egy DM-be vagy sexshopba.
2020. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Javítás. Egyesként mindent leírtam.* A második az csak folytatás lett volna. :D imádom az autó correctet.
2020. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na és ha nyálamat használnám? az is károsíthatja?
2020. dec. 12. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs 1000 Ft-od egy síkosítóra, de felshlightra van lóvé. :D
2020. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaja, de a flesht is rendeltem, faluban lakom, ahol nincs minden sarkon sikosító
2020. dec. 12. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Fontos a jó vizbazisú síkosító. A nyálad nem lesz elég jó. Ne használj mást az élmény sem lesz olyan jó, meg lehet tönkreteszi tényleg az anyagát. Vagy ha nem elég síkos meg te is megserulhetsz.
2020. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Falura is jár a futár! Ha meg nem akarod házhoz, akkor a legközelebbi városba, automatába rendeld.
2020. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak vizes síkosítóval lehet, a többi roncsolja
2021. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éve használom nivea aloeverás testápolóval, kifogástalan állapotban van minden. Az igaz, hogy beszívja a bőröm, nagyon puma tapintásó is tőle az ezredes :D kell neki úgy egy másfél óra, hogy ne csússzon annyira, dee... ember legyen a talpán, aki addig bírja benne
2021. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!