Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fekete foltot látok a jobb...

Fekete foltot látok a jobb szememmel ha fekszem azon az oldalt, gond lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje feltűnt, hogy ha a jobb oldalamon fekszem akkor olyan mintha a jobb szememmel ilyen fekete foltot látnék ami nagy de nem vészesen. De ez csak akkor van ha azon az oldalt fekszek. Korábban nem volt ilyen. Meg napközben is csak néha tűnik fel, hogy ilyen fekete halvány ovális foltok jelennek meg, ekkor azt hittem hogy belenéztem erős fénybe de nem mert ha lecsukom a szemem akkor nincs semmi fény ott ami általában szokott lenni ha fényesbe nézek. Szemüveges vagyok amúgy, meg vannak ilyen üvegtesti homályok amik nem zavarnak már hisz megszoktam de ez a folt a jobb szememben elég fura mert akkor látom igazán ha azon az oldalt fekszem. MItől lehet ez?

2021. jan. 12. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen üvegtesti Homályokat látsz? Milyen színűek? Mozognak?
2021. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.nézz utána...

de látom a kérdésre te se tudod a választ.

a homályik nem zavarnak hisz régóta látom őket.

milyen szinuek??átlátszóak talán? azért is hivják üvegnek néha fekete de inkább átlátszó..jó hogy mozognak nem értem ezeket a kérdéseket...

2021. jan. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!