Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kábítószertől szemtengelyferdü...

Kábítószertől szemtengelyferdülés?

Figyelt kérdés

Mindkét szemem rossz,mióta az eszemet tudom. Az egyikkel papíron távollátó vagyok, másik pedig szemtengelyferdüléses, bár ez szemüvegben nem látszik. (+4 +1,75cylinder / + 5 +2,5 cylinder)

Nagyon ritkán szoktam szintetikusokat fogyasztani. Mennyiségtől függetlenül ilyenkor szemüvegben is kancsalítok.

Volt mással is hasonló, vagy kezdjek el megijedni?

(A "ne kábszizz" stb válaszok nem segítenek)



2021. jan. 13. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne , méreg . A vegyszeresek mégjobban ártanak .
2021. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Regen mikor sokat bogyoztam nekem is neha ossze vissza alltak a szemeim. Volt olyan hogy 4ora korul meg bementem a buli wcbe bedobni az 5. szemet bele neztem a tukorbe es csak azt lattam hogy a szemeim ossze vissza mozognak egymastol fuggetlenul😆

Meg nekem a latasom is elment, vagyis inkabb ugy mondanam hogy lattam persze csak rezgett allandoan a kep nem tudtam fokuszalni es mikor a telot neztem fullra nem lattam semmit, de rajottem arra a technikara amivel ratudtam fokuszalni de amikor bele neztem az elolapi kameraba lattam hogy az egyik szemem elore nez a masik pedig befele allt szinte csak a szemem feherje latszott.

2021. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak ideiglenes. Addig rosszabb amíg a drog hat. Főleg ezektől a mai ekiktől, poroktól alig lát az ember. Remeg a kép meg minden. A múltkor beállva még cigit se tudtam tekerni, pedig nekem normál állapotban nincs gáz a látásommal. Persze hogy arra az időre hazavágja a szemet. Ez miatt nem kell parázni. Szerintem a hatás elmúlásával a szem is visszaáll a korábbi működéséhez..
2021. jan. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 ekizésnél nekem is elment a látásom, de ez természetesen bogyótól is függ. Úgy értem én sem tudtam elolvasni amit a telefonon láttam, de írni sem tudtam, stb. Szemeimet nem csekkoltam de állítólag nekem is össze vissza állt meg felakadt. Viszont józanul teljesen jó a látásom, több hónap ekizés meg spurizás után is. Ettől függetlenül vigyázzon mindenki főleg akinek alapból problémák vannak a szemével.
2021. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudnak ezek a drogok olyan szemgőrdulest, fennakadást okozni, hogy ne álljon vissza a szem a normális állapotra vagy, hogy esetleg megvakuljon az ember vagy romoljon a látása. Mert amikor a 200+ mg ekiket dobálom egészbe akkor már eléggé beremeg. Illetve egyszer volt, hogy a rózsaszín supermanból egyszerre 2 db dobtam be. Persze nagy toleranciára elotte lévő 2 hétvégén is ekiztem. Na akkor is úgy beremegett a szemem mint az állat. És annyira akadt felfele, hogy már levágos voltam nagyon. Fokuszálni egyáltalán nem tudtam. A lány aki mostmár a barátnőm is csak azért nem vágta le mert nem ért hozzá. És bevolt rúgva. A látásomal nincs nagyon baj. De már akkor is volt, hogy fáradt volt és fájt mikor még nem ekiztem. De most sem veszem azt észre, hogy romlott volna a látásom.
2021. febr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az agyban lévő szerotonerg neuronokat kicsit megcsapkodja ilyenkor az ember,előfordul nystagmus (szemtekerezgés) vagy a külső szemizmok görcsös akaratlan összerándulása,ami opsoclonusnak hívunk.Kis neurológia.Szerotonin szindrómára figyelni,és lasztit SOHA ne használj ha antidepresszánst szedsz mellette a hétköznapokban,sok lesz a jóból.Szerotonin szindrómára figyelni,ha megy fel a testhő,ilyen szemtünetek vannak,vagy görcsrohamok,hasmenés,és teljes zavartság az nem jelent jót!Bele lehet halni.Zárójelesen jegyzem meg hogy van olyan eredetileg allergia gyógyszer,első generációs antihisztamin a ciproheptadin,ami szerotonin receptor antagonista (gátló) és ilyenkor jól jöhet.
2021. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!