Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elég gyakran homályosan látok...

Elég gyakran homályosan látok az új kontaktlencsémmel. Olyan mint ha gyűrődne kicsit, és a gyűrődésnél homályosabb lenne. Mi lehet?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok kontaktlencsés, a próbalencsém air optix volt, amit pedig most kaptam, az ultraflex premier(cooper vision) ami tudtommal ultra vékony. 3 napja bontottam fel az első párt. Nagyon kényelmes, nem is érzem, csak sokszor homályos, és ez nagyon zavaró. Úgy vettem észre, hogy amikor meleg helyen vagyok akkor többször csinálja.

2021. jan. 18. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg amikor az air optixos lencsét betettem, akkor általában szúrt, valamikor kicsit, valamikor nagyon, volt amikor ki is vettem, és inkább betettem újra, pedig nem volt alatta semmi, mondjuk némi maszírozással elmúlt.
2021. jan. 18. 14:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Szárad, emiatt lehet. Vegyél műkönnyet, az használt nekem.
2021. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Van műkönnyem, adtak, de hiába cseppentek, ugyan ilyen. amugy 15F vagyok.
2021. jan. 18. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem illeszkedik megfelelően a szemedre, többféle görbületi sugarú van.
2021. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kontaktológus adta ezt a lencsét, nézte a görbületemet is, azt mondta hogy 8,6. De nem is értem hogy ha air optix volt a próbalencsém, akkor miért ultraflex premiert ad. Menjek vissza hogy ez a problémám, kérek air optix-os lencsét? Vagy lehet hogy elnézte a görbületemet, és mégse 8,6-os lencse kell nekem? Csak akkor meg lesz itthon 2 hónapra elegendő fölösleges lencsém. Azt nem veszik vissza?
2021. jan. 19. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem a kontaktológusommal, azt mondta hogy a kettőslátás nem a lencse baja, meg kell szoknom, van amikor 3 hétbe is beletellik. Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 21. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!