Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit jelent az pontosan ha...

Mit jelent az pontosan ha valakinek nincs tér látása?

Figyelt kérdés
Konyha nyelven megfogalmazva érdekelne. És ha kancsal vagyok az gàtol az autó vezetésben? Van szemüvegem de az nem gyógyítja a kancsalságom. Egyszerű optikàból van a szemüveg, távol làtàsra.

2021. jan. 31. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem tudja megkülönböztetni a távoli dolgokat a közeliektől. Nekem ez ugrott be.
2021. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs térlátás, akkor csak két dimenzióban lát.

Te is ki tudod próbálni, csak takard le az egyik szemedet.

2021. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De akkor miert pontoztak le az elso valaszomat? :D
2021. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

térlátás, vagy látótér? nem mindegy!


A kancsalság szerintem nem gond.. nagynéném olyan kancsal mint egy kaméleon és simán megadják neki a jogsit már vagy 40 éve.


De ha nagyon érdekel, akkor olvasd el a vonatkozó rendeletben:

[link]

2021. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs kétszemes térlátása, azért még tudja érzékelni a teret a perspektívából, a tárgyak látszólagos nagyságából (a távolabbiak kisebbnek látszanak), a fény-árnyék arányokból, stb. Az agy rááll erre.
2021. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!