Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az esti kontaktlencsém kivétel...

Az esti kontaktlencsém kivétel közben kicsit megcsíptem a szememet és ott lett egy kis piros véraláfutás. Nem mondhatnám, hogy fáj, inkább csak kicsit kellemetlen. Holnap használhatom ugyanúgy a lencsét (természetesen extra óvatosan)?

Figyelt kérdés
Ha 1-2nap elteltével nem javul (esetleg rosszabbodik) orvoshoz fordulok, de jelenleg szombat, hajnali3 van és vakegér vagyok nélküle, a szemüvegem pedig csak jövőhét végére készül el, ezért is kell lencsét használnom.

máj. 11. 03:02
 1/2 anonim válasza:
0%
Úri huncutság.
máj. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A látás? Mindenképpen. :)


Ha nem arra gondoltál, akkor a szövegértelmezésed nem valami jó..

Készül a szemüvegem (eltört és két hét az új), ezért kénytelen vagyok lencsét hordani addig. Nem azért, mert hiú vagyok a szemüveghez, hanem van egy furcsa szokásom... szeretek látni. :)

máj. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!