Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek nagyon taszító...

Szerintetek nagyon taszító kancsalnak lenni?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, bár azt mondták, hogy 18 éves koromra 80%-ban kifogom nőni és csak bizonyos helyzetekben fog látszódni, hogy kancsal vagyok. Titeket zavarna ha a barátnőtök kancsal? Emiatt találkozni sem merek, ismerkedni, barátkozni is nehezemre esik, mert mondhatni mostmár az emberek csak a külsőt nézik, hiába vagyok értelmes és szerintem intelligens...megítélnek a kinézetemről.

2021. febr. 10. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, vállald fel! Nekem az egyik szemem ilyen, sokan mondták, hogy ez a szexepilem.


Mondjuk szemtornával javítható, sőt, műthető is, ha érdekel, tudok ajánlani orvost, akinek ez a specialitása ( tb-re is megműt).

2021. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Ő pont kancsal kicsit, szerintem nem hátrány, nem látszik annyira feltűnően.


https://www.youtube.com/watch?v=wpfnc4puWXY

2021. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki.
2021. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az én betegségem nem műthető.
2021. febr. 10. 14:04
 5/10 A kérdező kommentje:
2/4 èn pont ennyire vagyok kancsal, csak nekem kifele...
2021. febr. 10. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Barbra Streisandnak pl eszméletlen jól állt.
2021. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

én is kancsal vagyok

pont tegnap egy másik kérdés kapcsán összeszólalkoztam a kommentelőkkel, mert sokak szerint ez defekt (ahogyan a kismell, az elöl lapos - hátul léc testalkat is)


nem tudom, én "defektnek" azt mondanám, ami tényleg akadályozza az embert az életében, bár az inkább szebb néven betegség


sok az idióta sajnos, de ha egy pasi megszeret, akkor mindenhogy tökéletesnek fog találni

a többi pali meg úgyis jelentéktelen figura

a kedves, fellengzős nőtársakról nem is beszélve

2021. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de Endzsi által linkelt kutyusok nagyon cukik.

Nem mellesleg: egy "Endzsi nevű" csajt ismertem, aki (hát hogy is mondjam 🤔 minden nézőpontból) nagyon szép csaj. Nem tűnt fel semmi, és elképesztően szép, barna szemei vannak.


De... A fotókon kicsit úgy látszott, mintha pici kancsalság lett volna nála is. De nem tudtam eldönteni h azért látszik úgy mert közelre fókuszál, vagy mert tényleg~

Igazából nem is érdekelt volna, de én rendkívül kíváncsi fajta vagyok

2022. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért a legtöbb ember nem találja cukinak!

(és a legtöbb nem ennyire enyhe fokú!)

2022. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Már ne haragudjál, de a max. 40%-oddal te valószínűleg nem a többség, hanem egy szélsőségesen gondolkodó kisebbség véleményét képviseled. A gyakorikérdések pontozási rendszere elég jól kiadja, ki megy szembe a forgalommal…
2022. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!