Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek próba vakcinák amik...

Ezek próba vakcinák amik jönnek? Pár héten belül? Vagy nem? Szerintetek müködni fognak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal...🙄
2020. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Par heten belül meg nem fognak jonni. Ezek hitegetesek. Meg mindig folynak a kiserletek. Egyebkent pedig ugy tudom hogy az egyik USA-ban elkeszitett vakcinát mar teszteltek 50 ezer emberen, es meg tovabb folytatjak. Tehat nem ugy van hogy a kemcsobol egybol a venadba adjak. Pl az orosz vakcinatol epp most betegedett meg par ember, igy az kb felsult, vagy atgondolast igenyel.

Szerintem mukodni fog, valamelyik biztosan. De nem hiszem hogy januarra ahogy igergettek tomeges oltasok jonnenek, mivel Orban a minap azt mondta hogy szerinte aprilisban kezdhetunk megint majd fellelegezni, ami ugye szemben all azzal hogy sokan januarban beadando kotelezo oltasrol beszelnek.

2020. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Működni fog az biztos, csak az a kérdés, hogy mekkora lesz a haszna, mik lesznek a mellékhatásai. Itt az elsődleges nyertes szerintem a politika lesz, de az, hogy utána ezekkel az emberekkel mi lesz, az nem fog érdekelni senkit. Inkább én áprilisra tenném minimum azt a vakcinát, ami már biztonságosan alkalmazható.
2020. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen par hét? Áprilisban kezdik oltani az embereket! Decemberben ha jon, eüs dolgozókat oltjak.
2020. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!