Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Budapesten keresek megbízható...

Budapesten keresek megbízható Optikát, ahol szemészeten kiállított recept alapján készítik el a szemüveget, Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem ilyen Ofotért, meg Vision Express sz*rokra gondolok, hanem megbízható helyre, ahol nem problémáznak, hogy szemészetről viszek receptet és nem az ő vizsgálatukat szeretném igénybe venni.


Leginkább Budán vagy Pesten a belvárosban keresnék (megközelíthetőség alapján keresem, legyne jó a közlekedés)


Kérlek segítsetek! Köszönöm!



2021. febr. 10. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Tudod, ha rendelnek nálam valamit, akkor ha megcsináéo, akkor valamiféle garanciával tartozom.

Optikusként megnézem, hogy medfelelő lesz-e számára.

Ha a szemészet megállapítása nem megfelelő és aszerint készítem el, akkor jön a vita, ha mégsem lát jól.

Ki is hibázott?

2021. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ferenc körút sertz. Marika. Ajánlom. 25 éve kB hozzá járok. (35 vagyok)
2021. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Teljes mértékben megbízható szemklinikára járok, így megbízom abban, amit ők mérnek be dipotriát, így olyan optikusra van szükségem, aki elfogadja a szemklinikai diagnózisomat és ennek függvényében készíti el a szemüveget.


#2 Köszönöm!

2021. febr. 10. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokáig nem kellett nekem szemüveg, de állandó migrén miatt kivizsgaltattam. Egyik szemem plusz, másik mínusz. Nehezen hitte el előzmények ismeretében. (optikai meg rendes takarás, erős szemüveg stb).. Megnezte ő is, s elfogadta. Megcsináltak és most jó.
2021. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Vision Expressben indokolatlanul cilinderes szemüveget adtak, szemész orvos vette észre, addig nem értettem, miért kapkodom le folyton a szemüveget, mert terhelte a szememet. Utána többé nem mentem hozzájuk, viszont az Ofotértben probléma nélkül legyártották az orvosi receptre felírt szemüveget, nem vizsgálták. Egyébként az Opti24 weboldalon is legyártják, be sem kell menni, sportkeretes szemüveget ott rendeltem, mert máshol nem találtam akkoriban.
2021. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!