Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autonak 18 evesen mit...

Elso autonak 18 evesen mit ajanlanatok? Nem kell nagy teljesitmeny 90 loerovel mar kiegyezek. A lenyeg hogy biztonsagos legyen es megbizhato.1-1.5m forint kornyekeig

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 22:10
 1/10 anonim válasza:
0%

Első autónak barátom felesleges olyan drága autó. Egyik ismerősöm 2 hetes jogsival kapott egy B7 Passat-ot 2.0crtdi motorral és 3 nap után össze is törte.

Nekem az első autót egy Golf 2 volt 1.6 szívó dízel. Bőven elég ilyen kategóriában gondolkodnod elsőre. Meg tehettem volna hogy én is 1-1.5 millióért veszek de feleslegesnek tartottam elsőre. Inkább egy úgymond olcsóbb autót törj össze bár ne adja Isten. De ez csak az én véleményem és lehet hogy az utánam szólok is hasonló véleményen lesznek. Elég egy 300-500 ezres keret.

De ez csak az én véleményem válaszolva a kérdésedre.

2019. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
H Astra, Focus, Kia Ceed stb. Egyszerű szívómotorral. Át kell nézetni szervizben vásárlás előtt.
2019. okt. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Civic
2019. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En is ezekre a markakra jutottam.

Egyebkent mar 6 honapja vezetek minden nap... Raadasul Budapesten nem egy kis faluban ahol alig van forgalom. Nem volt balesetem es mivel figyelmesen kozlekedek nem is valoszinu hogy lesz... Legalabb is nem az en hibambol.

2019. okt. 16. 07:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Kia,Hyundai. Nem vagyok híve az olcsó első autónak. Én kb 300000 km után húztam meg a lökhárítomat egy beton bolyával. 2008-ban egy kb 1 milliós autóval tanultam meg vezetni.
2019. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Túl nagy a mellény...


Egyébként Astra H, Golf V, Focus II és hasonlókat nézegetnék.

Szerencsére semmi érdemi információt nem adsz, milyen használatra, mekkora stb kellene.

2019. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mar megirtam.

Nem kell nagy teljesitmeny nem versenyezni akarok vele. Hanem eljutni a bol b be. Pl bejarni egyetemre elmenni haverokkal ide oda....

2019. okt. 16. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 ez nem drága egy autóért még elsőnek se!A fiamnak egy 1992es 190d volt az első,de csak egy évig volt meg,most egy 2.0pdtdi octaviája(2005) van,sokkal nyugodtabb szívvel engedem el vele bárhova,mert tudom hogy viszonylag biztonságos autóban ül,nem egy fiat panda,renault twingo,vw polo féle mobilkoporsóra van bízva az élete!Utólag már be kell valljam hülyeség volt a merci,elsőre is ilyen autót kellett volna neki venni!
2019. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem Volkswagen Golf 4 1.6-os a jelenlegi első autóm, én nagyon szeretem. Meg alapjáraton a golfokat nagyon tudom ajánlani. Van drágább is olcsóbb is, nagy a kínálat, van hozzá olcsón alkatrész. Fogyasztása pl az én esetemben 7-8 liter benzin 100km-en.

Illetve a Suzuki Swift ami jó és diákbarát én még azokat nézegettem.

2021. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiesta vagy egy Corsa is bőven jó elsőnek. Ha nem férsz benne, akkor másodiknak jöhet a Focus vagy az Astra. Ha több a keret, akkor VW Polo. mindenképen szívó benzines, azon lehet megtanulni normálisan vezetni
2022. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!