Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történt a szememmel, mitől...

Mi történt a szememmel, mitől lett ilyen piros, de csak az egyik?

Figyelt kérdés
Tegnap számítógép előtt ültem, nem éreztem, hogy rossz lenne a szememnek. Mentem fürödni, belenéztem a tükörbe és megijedtem, hogy milyen a szemem. A barna résztől egészen az orrom melletti szemsarokig (bocsi nem tudom a szakkifejezéseket)be volt pirosodva, és nem csak egy kicsi ér hanem több. Olyan, mint mikor valami nagyon csípi a szemet és dörgölöd, csak nekem nem egész szemem volt piros, hanem csak ezen a részen. Mi lehet ez? Elmentem aludni, kicsit, mintha enyhült volna, de még mindig csúnya. Múlt héten voltam dokinál, féléves ellenőrzésen + nagyon fájt az egyik szemem, nézni nem bírtam vele. Azt mondta, hogy be van gyulladva, egyik jobban, mint a másik. Kaptam rá cseppeket, azóta már kutya bajom, de még mindig csepegtetek, mert 1 hétig kell. Nem lehet, hogy a cseppektől olyan? Már nem bírja a szemem? Vagy a számítógéptől? Eddig attól sem szokott bepirosodni. Van szemüvegem is, doki szerint nem romlott a látásom, szóval az sem lehet, hogy rossz lenne a szemüveg. Tanácsok? Mit tudok tenni? Vagy mennyek vissza dokikoz vagy elég a kamillás borogatás?
2010. aug. 17. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemeddel ne játssz. Inkább menj vissza az orvoshoz.
2010. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is menyj vissza,és kevesebbet gépezz azalatt az idő alatt,mert egyrészt a monitor sem tesz jót a szemnek,másrészt legtöbb ember elfelejt közbe pislogni és kiszárad,ami szintén nem a legjobb ,pont ilyenkor...
2010. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!