Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 4 napja jobb szemhéj dagadásra...

4 napja jobb szemhéj dagadásra ébredtem, doki szerint allergia, azóta minden allergént elhagytam, de egyre rosszabb, már a másik is bedagadt, bele vagyok betegedve mi lehet?

Figyelt kérdés
Tényleg allergia? Olvastam, hogy cukorbetegség vagy pajzsmirigy is lehet. Volt valakinek hasonló? Ha tényleg allergia, mennyi idő alatt lohad le? Nem kellett volna már ha nem használok allergént?
2021. febr. 18. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"minden allergént elhagytam"

Erre nincs szükség, csak azt az egyet-kettőt kell elhagynod, amire allergiás vagy.

Kérj allargia-vizsgálatot, akkor minden kiderül, mi az, amit kerülnod kell.

2021. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemészhez menj!
2021. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a cetirizint.

Egyébként van keresztallergia is.

Én is így voltam, pár éve decemberben (amikor nincs semmilyen pollen) bedagadtam, majd kiderült, hogy a parlagfűre vagyok elég intenzíven allergiás. Viszont vannak olyan zöldségek és gyümölcsök, aminek a nyers fogyasztása keresztallergiát okoz, ezért volt szezonon kívül is allergiás reakcióm.

2021. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!