Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hetek óta tartó szemrángatózás?

Hetek óta tartó szemrángatózás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben egyre gyakrabban figyelek fel arra, mintha a jobb szemem környéke kissé rángatózna, ami szerencsére nem durva (mondhatni csak egy pillanat szokott lenni és alig érzem), csak lassan már nincs olyan nap hogy nem érezném. Hiába szedek magnéziumot meg próbálok egészségesen táplálkozni, de túl sok javulás még nem igazán volt.


Állhat valami súlyosabb dolog a háttérben?



2021. márc. 21. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Magnéziumot eleget szedsz? Lehet enyhe izomgörcs vagy idegsérülés is.
2021. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt egy ilyen időszakom,kb.2 hónapig tartott,utána magától elmúlt. Azóta nem tért vissza egyelőre.
2021. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es ilyen fehér drazsé féle Magne B6-ot szedek, minden reggel kettőt veszek be.
2021. márc. 21. 10:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapig volt egyszer, nagyon durván, voltam vele orvosnál. Ártalmatlan teljesen, stressz miatt volt.


Amikor elmúlt a stresszes időszak, elmúlt ez is. Tikkeles amúgy az orvosi neve, semmi súlyos, nem kell aggódni.

2021. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nagyvalószinűséggel nem súlyos? Csak mert egyszer mintha hallottam volna hogy akár agydaganat miatt is lehet 😱
2021. márc. 21. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:

😊 Persze persze... Nyugodj meg, egész biztos nem az. Stresszelsz valamin?


Lehet hogy tudat alatt... Akár a covid helyzet is simán kihozhatja.

2021. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, nyilván ez az utóbbi egy év nem a legjobb. És sajnos még messze a vége...
2021. márc. 21. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ne stresszelj. El fog múlni. Jobb évet kívánok magunknak. 🌸
2021. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hogy egy ideig sűrűn tikkelt a szemem. Kialvatlanság és stressz is okozhatja, sőt, elvileg elég annyi is hogy huzatot kapott vagy egy ideg valahogy megsérült, begyulladt, de inkább az első kettő ami előfordul. El fog múlni, ne aggodj. :)
2021. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!